Tepe Güvenlik’ten Yaz Fırsatı!

Tepe Güvenlik’ten Yaz Fırsatı!

Temmuz ayında avantajlı fiyatlarla Tepe Güvenlik abonesi ol, Sevil Parfümeri’den 100 TL’lik Hediye Çeki Kazan!

Genel Bilgiler

Bu kampanya 01 Temmuz 2017-31 Temmuz 2017 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyadan bu tarihler arasında, Türkiye genelinde Tepe Güvenlik A.Ş.’ye ait www.tepeguvenlik.com.tr (ücretsiz) internet sitesine giriş yaptıktan sonra Ücretsiz Keşif Formunu doldurarak, 444 83 73 numaralı Çağrı Merkezi’ni arayarak ya da Tepe Güvenlik satış danışmanları aracılığı ile ulaşarak abonelik ya da satın alma işlemlerini gerçekleştiren, aktivasyon ve montaj işlemleri tamamlanan müşteriler yararlanabilecektir.

Abonelik bedeline ek olarak aktivasyon ve montaj ücreti de talep edilmektedir. Bu ücretin tutarına ilişkin bilgilendirme ücretsiz keşif sırasında Tepe güvenlik satış danışmanı tarafından yapılacaktır.

İşbu kampanya sadece kiralama modeli aboneliklerde 24 ay taahhüt veren yeni Tepe Güvenlik aboneleri için, satın alma modeli aboneliklerde ise 12 ay taahhüt veren yeni Tepe Güvenlik aboneleri için geçerlidir.

Özel indirim şartlarında sözleşme imzalayan kurumsal proje müşterileri bu kampanyadan faydalanamaz.

Kampanyanın geçerli olduğu tarih aralığında Tepe Güvenlik abonesi olan ve yukarıda bahsedilen koşulları sağlayan tüm müşteriler; tercih edeceği paket tipine göre indirimli fiyatlarla abonelik gerçekleştirebilecektir.

Kampanyanın geçerli olduğu tarih aralığında Tepe Güvenlik abonesi olan ve yukarıda bahsedilen koşulları sağlayan tüm müşteriler abonelik indirimlerine ek olarak Sevil Parfümeri’den 100 TL’lik hediye çeki kazanacaktır.

Müşteriler, birden fazla mekânı için abonelik gerçekleştirerek kampanyaya birden fazla katılım sağlayabilirler.

Söz konusu abone bilgileri, kampanya dâhilinde ve ya dışında farklı 3. şahıs ve partilerle paylaşılmayacaktır.

Bu kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez, nakde çevrilemez ve bir başkasına devredilemez.

Kampanyalar stoklarla sınırlıdır.

Kampanya katılımı ile kampanya koşullarının kabul edildiği varsayılır. Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.

Tepe Güvenlik, kampanya şartlarını ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar

100 TL Sevil Parfümeri Hediye Çeki Koşulları

Kampanyadan kazanılan hediye çeki üzerinde yazan tarihten itibaren 1 yıl boyunca geçerlidir. Bu tarihten sonra kullanılmak istenen çekler geçerli sayılmaz.

Hediye çeki, Türkiye genelindeki tüm Sevil mağazalarında geçerlidir.

Hediye çekleri Sevil mağazalarında gerçekleştirilen indirim dönemlerinde de geçerlidir. Ancak hediye çeklerine indirim dönemlerindeki fiyatlar uygulanmaz, ekstra indirim yapılmaz.

Hediye çeki bedeline KDV dahildir.

Hediye çeki kullanıldıktan sonra Sevil mağazaları tarafından alınır ve iade edilemez.

Bu çek tek başına ya da çek tutarının üzerindeki bir alışverişte kalan tutarın herhangi bir kredi kartı ile veya nakit olarak ödenmesi kaydıyla kullanılabilir.

Bu çek belirlenen amaç ve şartlar dışında kullanılamaz.

Tüketicinin yapmış olduğu alışverişin bir bölümünü hediye çeki, bir bölümünü ise nakit veya herhangi bir kredi kartı ile ödemek istemesi halinde ödemenin hediye çeki tutarındaki bölümü için herhangi bir indirim yapılmayacaktır. Ancak alışverişin nakit veya herhangi bir kredi kartı ile ödeme yapılacak bölümü için ise mağazada o dönem uygulanan indirim veya taksit uygulanacaktır.

Hediye çeki nakde çevrilemez, başka bir kampanya ile birleştirilemez ya da indirim çeki ile birlikte kullanılamaz.

Bu çeke müşteri indirimi ve Sevil Para dahil değildir.

Medline

Kapınıza Sağlık Getiriyoruz!

Bir yakınını Tepe Güvenlik abonesi yapan müşterilerimize 1 Yıllık Medline Acil Sağlık Hizmetleri Paketi Hediye!

Genel Bilgiler

Türkiye genelinde Tepe Güvenlik A.Ş. abonesi olup, tanıdığı bir yakınını abone yapan müşterilerimiz “1 Yıllık Medline Acil Sağlık Hizmetleri Paketi” hediyesi kazanacaktır.

Söz konusu “1 Yıllık Medline Acil Sağlık Hizmetleri Paketi” hediyesi Tepe Güvenlik konut sahibi abonelerimiz için konut adresinin sınırları dahilinde yaşanan acil durumlarda hizmet verilmektedir. İş yeri sahibi abonelerimiz için ise ikamet ettiği konut adresinin sınırları dahilinde yaşanan acil durumlarda hizmet verilmektedir.

Abonelerin bu indirime hak kazanması için abone yaptıkları yakınlarının sözleşme girişlerinin yapılmış, aktivasyon ve montaj işlemlerinin gerçekleşmiş olması gerekmektedir.

Abonelerin kampanyadan yararlanması için 444 83 73 numaralı Tepe Güvenlik çağrı merkezini arayarak Tepe Güvenlik abonesi yapmak istedikleri yakınlarının iletişim bilgilerini iletmeleri gereklidir.

Özel indirim şartlarında sözleşme imzalayan kurumsal proje müşterileri bu kampanyadan faydalanamaz.

Müşterilerimizin birden fazla yakınını yeni abone yapması durumunda birden fazla “1 Yıllık Medline Acil Sağlık Hizmetleri Üyeliği” kazanma hakkı mevcuttur.(Farklı bir yakını için kullanılabilir.)

Söz konusu abone bilgileri, kampanya dâhilinde ve ya dışında farklı 3. şahıs ve partilerle paylaşılmayacaktır.

Bu kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez, nakde çevrilemez ve bir başkasına devredilemez.

Kampanya katılımı ile kampanya koşullarının kabul edildiği varsayılır. Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.

‘1 yıllık Medline Acil Sağlık Hizmetleri Paketi’ kullanım koşulları ve detaylı bilgi için tıklayınız.

Tepe Güvenlik, kampanya şartlarını ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.

Tepe Güvenlik’ten Tehlikeyi Önlemede İnteraktif Yenilik!

Görüntülü Alarm Sistemleri

Tepe Güvenlik’ten Tehlikeyi Önlemede İnteraktif Yenilik!

Talep Formu Doldur

Genel Bilgiler

  • Hareketi algılayarak Alarm İzleme Merkezine görüntü iletebilme özelliğine sahip olan Görüntülü Alarm Sitemleri, gerçek ve ciddi bir tehlike anında, görsel kanıt eşliğinde emniyet güçlerinin olay yerine ulaşmasını sağlamaktadır.
  • Evimde neler oluyor? İşyerinde kim var? Çıkarken sistemimi kurdum mu? Tüm bu soruların cevaplarına alarm sisteminizin mobil uygulamayla entegre kullanım fonksiyonları sayesinde ulaşabileceksiniz.
  • Sistemin durumunu öğrenme, kurma/kapama, fotoğraf veya video çekme galeriden eski görüntülere ulaşıp ihtiyaç durumunda güvenlik kuvvetlerine, sigorta şirketine veya yakınlarınıza aktarabileceksiniz.
  • Tepe Görüntülü Alarm Sistemleri ile bağımsız, interaktif ve sisteminize bağlı kalın.!

Alarm Sistemi Kiralama

Alarm Sistemi Kiralama

Günde sadece 3 TL'den başlayan fiyatlarla tamamı garanti kapsamındaki güvenlik sistemlerimizi kiralayabilir, evinizde veya işyerinizde güvende hissedebilirsiniz.

Talep Formu Doldur

Seçenekler

  • Standart Taahhütlü: Taahhüt süresi 24 aydır ve 24 ay süresince fiyat/aidat TL olarak sabittir. Mevcut sisteme GSM Modül / Network Modül eklenebilir ve sistemler modüler olarak genişletilebilir. Fiyatlarımıza KDV Dahildir.

Genel Bilgiler

Tepe Güvenlik tarafından tüm Türkiye genelinde kurulumu gerçekleştirilen alarm sistemleri, hırsızlığa karşı çözüm yaratırken, aynı zamanda yangın, gaz kaçağı, acil sağlık ve panik durumları gibi özel çözümleri de kapsamaktadır.

Ev ve işyerlerine yönelik olarak can ve mal güvenliği sağlamak için kurgulanan ve montajı gerçekleştirilen güvenlik sistemlerinde, DSC, GE, Paradox gibi tüm dünyada en çok tercih edilen ürünler kullanılmaktadır.
Türk Telekom Kampanya

Türk Telekom Kampanya

Uyumlu alarm cihazı olan herkese Ev/Ofis Güvenlik Sistemi , ayda sadece 49,90 TL!. Eğer evinizde uyumlu alarm cihazınız yoksa, 24 ay boyunca kablolu paket için ayda sadece 129,90 TL ödeyerek, kablosuz paket için 149,90 TL ödeyerek Ev/Ofis Güvenlik Sistemi’ne sahip olabilirsiniz. Üstelik 24 ay sonunda alarm cihazınız sizin olur ve 49,90 TL bedeli ödeyerek, evinizi korumaya devam edebilirsiniz.

Talep Formu Doldur

Seçenekler

Alarm Paketleri:

  • Alarm Haberalma Merkezi Aboneliği: 12 ay taahhüt karşılığında aylık 49,90TL
  • Kablolu Paket Ev Güvenlik Sistemi: 24 ay taahhüt karşılığında, aylık 129,90TL
  • Kablosuz Paket Ev Güvenlik Sistemi: 24 ay taahhüt karşılığında, aylık 149,90TL

Not: Kablolu ve Kablosuz Paketlerde montaj esnasında 199,90 TL kurulum bedeli talep edilecektir.

Genel Bilgiler

Alarm Haberalma Merkezi Aboneliği: Tepe Güvenlik tarafından sunulan Alarm İzleme merkezi hizmetidir. Bu hizmet kapsamında, 49,90 TL karşılığında, herhangi bir Alarm Haberalma Merkezi’ne bağlı olmayan alarm sistemleri, TEPE alarm merkezine bağlanacaklardır.

Bu merkeze bağlı abonelerin alarm sistemleri, herhangi bir olumsuz durumda, merkeze bilgi verecek ve hırsızlık, yangın, su basması vb. konularda önce hat sahibine (canlı agent), ardından da duruma göre, polis, itfaiye vb. kurumlara haber verecektir. Alarm merkezi ile alarm sistemi arasındaki sinyalleşme TELEFON(PSTN) hattı üzerinden gerçekleşecektir.