Medline

Eylül Ayı Medline Acil Sağlık Hizmetleri Kampanyası

Genel Bilgiler

Bu kampanya 01 Eylül 2017-30 Eylül 2017 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyadan Türkiye genelinde; Tepe Güvenlik A.Ş.’ye ait www.tepeguvenlik.com.tr (ücretsiz) internet sitesine giriş yaptıktan sonra Ücretsiz Keşif Formunu doldurarak, 444 83 73 numaralı Çağrı Merkezi’ni arayarak ya da Tepe Güvenlik satış danışmanları aracılığı ile ulaşarak abonelik işlemlerini gerçekleştiren, aktivasyon ve montaj işlemleri tamamlanan müşteriler yararlanabilecektir.

Özel indirim şartlarında sözleşme imzalayan kurumsal proje müşterileri bu kampanyadan faydalanamaz.

Kampanyanın geçerli olduğu tarih aralığında Tepe Güvenlik abonesi olan ve yukarıdaki şartları sağlayan tüm aboneler 1 yıllık ücretsiz Medline Sağlık Paketi kazanacaktır.

Söz konusu “1 Yıllık Medline Acil Sağlık Hizmetleri Paketi” hediyesi Tepe Güvenlik konut sahibi abonelerimiz için konut adresinin sınırları dahilinde yaşanan acil durumlarda hizmet verilmektedir. İş yeri sahibi abonelerimiz için ise ikamet ettiği konut adresinin sınırları dahilinde yaşanan acil durumlarda hizmet verilmektedir.

1 yıllık Medline Acil Sağlık Hizmetleri Paketi kullanım koşulları ve detaylı bilgi için tıklayınız.

Kampanyalı abonelik iptal taleplerinde, Tepe Güvenlik A.Ş.’nin uyguladığı abonelik sözleşmesi iptal kuralları geçerlidir.

Müşteriler, birden fazla mekânı için abonelik gerçekleştirerek kampanyaya birden fazla katılım sağlayabilirler.

Bu kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez, nakde çevrilemez ve bir başkasına devredilemez.

Kampanya katılımı ile kampanya koşullarının kabul edildiği varsayılır.

Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.

Tepe Güvenlik, kampanya şartlarını ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.

TEPE’den Alarm İzleme Hizmeti Hediye!

TEPE’den Alarm İzleme Hizmeti Hediye!

Ağustos ayında Tepe’li olan Paraf kart kullanıcıları 1 yıl boyunca ücretsiz alarm izleme hizmeti kazanıyor.

Genel Bilgiler

Tepe Güvenlik’ten 480 TL değerinde alarm izleme hizmeti hediye!

Kampanya 01 Ağustos - 30 Eylül 2017 tarihleri arasında geçerlidir.

Her bir Paraf, Parafly, Business kart ve ek kart sahibi yalnız bir kere kampanyadan yararlanabilecektir.

Tek seferde gerçekleştirilecek olan 2.000 TL ve üzeri güvenlik sistemi satın alımlarında KDV dahil 480 TL olan yıllık alarm izleme bedeli Tepe Güvenlik tarafından ücretsiz olarak sunulacaktır.

İşlemlerin Paraf POS cihazından yapılması gerekmektedir.

Kampanyadan yararlanabilmek için müşteriye gönderilen kendisine özel şifreyi işlem anında satış temsilcisine söylemesi gerekmektedir.

Abonenin kampanyadan faydalanabilmesi için kredi kartı bilgilerini kullanarak Tepe Güvenlik tarafından hazırlanacak olan sözleşmeyi imzalaması gerekmektedir.

İlgili bu kampanya Tepe Güvenlik’in başka kampanyası ile birleştirilemez.

Tepe Güvenlik’ten Tehlikeyi Önlemede İnteraktif Yenilik!

Görüntülü Alarm Sistemleri

Tepe Güvenlik’ten Tehlikeyi Önlemede İnteraktif Yenilik!

Talep Formu Doldur

Genel Bilgiler

  • Hareketi algılayarak Alarm İzleme Merkezine görüntü iletebilme özelliğine sahip olan Görüntülü Alarm Sitemleri, gerçek ve ciddi bir tehlike anında, görsel kanıt eşliğinde emniyet güçlerinin olay yerine ulaşmasını sağlamaktadır.
  • Evimde neler oluyor? İşyerinde kim var? Çıkarken sistemimi kurdum mu? Tüm bu soruların cevaplarına alarm sisteminizin mobil uygulamayla entegre kullanım fonksiyonları sayesinde ulaşabileceksiniz.
  • Sistemin durumunu öğrenme, kurma/kapama, fotoğraf veya video çekme galeriden eski görüntülere ulaşıp ihtiyaç durumunda güvenlik kuvvetlerine, sigorta şirketine veya yakınlarınıza aktarabileceksiniz.
  • Tepe Görüntülü Alarm Sistemleri ile bağımsız, interaktif ve sisteminize bağlı kalın.!

Alarm Sistemi Kiralama

Alarm Sistemi Kiralama

Günde sadece 3 TL'den başlayan fiyatlarla tamamı garanti kapsamındaki güvenlik sistemlerimizi kiralayabilir, evinizde veya işyerinizde güvende hissedebilirsiniz.

Talep Formu Doldur

Seçenekler

  • Standart Taahhütlü: Taahhüt süresi 24 aydır ve 24 ay süresince fiyat/aidat TL olarak sabittir. Mevcut sisteme GSM Modül / Network Modül eklenebilir ve sistemler modüler olarak genişletilebilir. Fiyatlarımıza KDV Dahildir.

Genel Bilgiler

Tepe Güvenlik tarafından tüm Türkiye genelinde kurulumu gerçekleştirilen alarm sistemleri, hırsızlığa karşı çözüm yaratırken, aynı zamanda yangın, gaz kaçağı, acil sağlık ve panik durumları gibi özel çözümleri de kapsamaktadır.

Ev ve işyerlerine yönelik olarak can ve mal güvenliği sağlamak için kurgulanan ve montajı gerçekleştirilen güvenlik sistemlerinde, DSC, GE, Paradox gibi tüm dünyada en çok tercih edilen ürünler kullanılmaktadır.